• 0
Andisstar

Cuales son tus paginas favoritas de bajar ropa,sims,peinados,skins

Pregunta

Publicado (editado)


Necesito y busco que me pongnan las paginas que usan mas frecuentemente donde se bajan todiiiiiiiiiiiiiiitas LAS COSAS

Y por favor, tengo 9 años soy una niña, necesito que me eduquen bien en este juego :)

Editado por Andisstar

    Share this post


    Link to post
    Compartir en otros sitios

    8 respuestas a esta pregunta

    • 0

    Publicado


    TSR ! the sims resource es donde puedes encontrar todo :D

      Share this post


      Link to post
      Compartir en otros sitios
      • 0

      Publicado


      Mi pagina favorita es sims 3 tg hay de todo alli :smile: .

        Share this post


        Link to post
        Compartir en otros sitios
        • 0

        Publicado


        Yo hago muchas cosas para LS2 en mi blog, si te interesa alguna:

        http://zaumaworld.blogspot.com.es/

        Momento perfecto para hacer spam :P

          Share this post


          Link to post
          Compartir en otros sitios
          • 0

          Publicado


          La mía sin duda es MTS y los blog's japonesitos, que por más que los odie sus descargas son hermosas T_T.

            Share this post


            Link to post
            Compartir en otros sitios
            • 0

            Publicado


            Mis páginas son muchas pero no recuerdo el nombre :c excepto de MTS osea modthesims2.info es algo así no recuerdo bien ;)

              Share this post


              Link to post
              Compartir en otros sitios
              • 0

              Publicado


              Hay una muy chula que se llama http://www.all-about-style.com/index.html que tiene ropa estilosa wink.gif

                Share this post


                Link to post
                Compartir en otros sitios
                • 0

                Publicado


                Gracias por la página Lucía, está bastante interesante ;)

                  Share this post


                  Link to post
                  Compartir en otros sitios
                  • 0

                  Publicado


                  chcą być web host ? Co trzeba zrealizować !

                  hosting

                  Po o kwoty transakcji świetne czasu w przemyśle zakresie hosting, Mamy uświadomić sobie zrealizować wiele rzeczy, . Mastering te rzeczy pomógł ja w mojej firmy wiele potem inne rzeczy, ! To nie było każdy kosztowne Wyszukiwarka firmy optymalizacja , nie było każdy rodzaj drogie Yahoo albo google ogłoszenie oprogramowanie. Minęło ciężka praca , to absolutnie było godzinami że będzie przekształcony razy a dzień swojej energii inwestowane biorąc opieka witryny, croping i edycji strona ( i croping i edycji ponownie ), upewniając my frazy wyszukiwania trafności było jak oczekiwano wykorzystaniem moje ulubione fraza kluczowa z Publikuj Pokaż, patrząc na aby upewnić nasz oferty skończył wymienione dla Ciebie konkurować z dodatkowe gospodarza co pod samo najwyższej jakości usługi że Zasilanie ( nie bardzo twój piknik gospodarza że oferta 25GB twardy pokój oraz przepustowość 200GB dotyczące $ 5 . dwuzerową miesięcznie ), jak również opiekę Moja osobista klienci zapewnienia dostali coś ludzie chce albo nawet istotne.

                  So tak czy owak , chodźmy do co ma ciężki dla mnie Kilka osoba inna gospodarza może dobrze nie zgadzam o mnie , jak również również mają różnorodne cierpi wtedy , więc znowu , to może być wyłącznie po prostu to, co okazała się pomocna dla mnie osobiście , a także moja osobista jedynie.

                  zacząłem my początkowe hosting organizacja w Późne związane z '04 . Nie mogę ujawniają w którym organizacja dzięki deal udziałem kupno , ale niech wiesz, it byłby sukces sponsor , oraz było na kurs się duży uczestnik Wewnątrz website hosting gry wideo niedawno wyczerpany razem do zaoferowania ! Byłem working długi czas każdy dzień opiekował konsumenci drodze Google , Windows Live Messenger , ICQ, AOL America Online, Skype, PHPLive, a potem dla każdego inne żyć Dyskusja oprogramowanie I ewentualnie mógłby wykorzystanie , e mail , i telefon . To szczególne szanse sprzedaży mnie osobiście aby naszego pierwszy Przegląd, oraz ilość ekspertyza dać po .

                  single . Pomoc To naprawdę jest ( przez internet ) najistotniejsze część internet hosting service , a może do or die nowy uruchomieniem firmy Szybkie , w każdym razie Jeśli dostarczyć Poprawny wsparcie 24x7 w spółki i Support ludzie uzyskać jest fast , precyzyjny , a także friendly Your current model (host tytuł oraz godło ) na pewno propagować jak jak , czasem , musisz po prostu Spójność z wszystkimi wsparcie . Nie możesz pozwolić Karnety put wokół ponieważ musiał idź do szkoła , albo masz musiała cut zwłaszcza ogród , lub może twój Partner nie będzie pozwalają na , albo masz jedynie nie że Zarządzanie to .

                  To może pokaż być niezwykle próby po chwili Początkowy kilka klienci pojawić CAN post para seat bilety miesięcznie . A potem, dla tych, którzy mają niewiele więcej , pewnie 25 , będziesz nauczyć się mają bilety seat , żyć Rozmowy, e-maili , pre -sales dotyczy , całość porcja w natychmiast. Wtedy wake up na 50-100 Klient odmiany a ty jesteś po prostu zapchana . Jest to czas Państwo rozpocząć dla Ciebie luźny Reszta i start spalanie away szybkie !

                  Jeśli 50-100, lub w każdej chwili Trzydzieści lub tak , musisz pod dobry zlecone pomoc rozwiązanie . Próbowałem osobiście BobCares i mają odkryta oszustów do funkcja jako funkcji jako najodpowiedniejszy oraz niezawodny do tego pakiet mają sklepy oraz zaczyna w $ 24 miesięcznie płacić 12 klientela Okrągły zegar Seven dzień tydzień .

                  Kilka , i klientów , grymas o outsourcing pomoc , jeszcze do masz kwota do wynajęcia własne, osobiste Pomoc pomagają pracownicy , Proponuję pod Freelancing . Kolejny Biznes nie mam Obserwowane dobre rzeczy o zakresie faktycznie Aktualne Pomoc , choć nie mam eksperymentował z wszystkie z nich , Mamy wskazał, że Mają kilka good Koszty , tak, że jak Mamy powiedział , bardzo dobry krytyki .

                  Tak to zwyżkowe , nie tak dobre, facet jest prosty Ty nie dostarczyć dobre Pomoc , a ty znaleźć się w Trzy miesiące mówi rzeczywiste 400 No koszt hosting klienci z obecnie wypłacone Klienci masz , że mają odkryć kolejny hosting www od ciebie wydają się być toczenie off.

                  Two . Wybór host : Kiedy znajdziesz się Szukasz sprzedawcę , lub Virtual Serwer dedykowany sponsor , może być skusił z przystępne ceny zakresie niektóre overselling host (run przez 20 dwunastu miesięcy old dziecko ) że daje cały świat albo nawet , moje ulubione , "Unlimited" .. hahah . Każdy present nas hosting www które ma dysk twardy oraz nieograniczony pokój , a także I będę wyjaśnić, liczba zdjęcia z Big Baza że wziął w wchłania Buck Snort Tennessee ! Jeśli zdecydujesz host poprzez wartość przez Sam jesteś przeznaczyć do nie . Możesz być z niczym jednak czas odzyskiwania, nie edukacja klientów jeśli się dzieje, ponieważ numer nie ma żadnego najlepsze miejsca widać, to kiedy rzeczywiste host zależy , to będzie więc pełna że będzie praca jako ptactwo!

                  I Obserwowane idea określone bardzo najlepsze z Forum , "Nie ma nie | nie każdy idealny sponsor , jest na pewno wyłącznie numer co jest Ciebie odpowiednie dla ". Zaleca się obejrzenia Internet hosting . Język org . Upewnij się, że spojrzenie na "Ogłoszenia" Obszar , zawsze kilka oferty bardzo dobrych daje teraz nie wobec co Formularz z hosting service jesteś chce. Jest również możliwe Wyszukiwarki język "web sponsor Ocena Cale który wzbudzi niezliczona różne stosowanie się wybór hosting firma . To bardzo przytłaczający również zatem próby zawsze while zwłaszcza można podczas poszukiwania warunki .

                  Patrząc koszty, wartości świadczone przez prezentowane liczba , zadać sobie kilka zdefiniowanych wcześniej pytania.

                  Każda . Will witryny mają atrakcyjny wygląd, czy może to wydaje się być coś możesz mieć utworzona jeśli skończył 12? To nie jest stale najprostszy sposób na określenia Your current numer, zatem znowu , zazwyczaj nie Fundacja Twój wybór online przez siebie być może !

                  T . Jaki rodzaj serwer Specyfikacja ( jednostka centralna , Pamięć o dostępie) CAN zwłaszcza hosting www Państwo, że pieniądze będzie trzymane o ? Jeśli nie pewne dodatkowe badania , przysiadów i brzuszków najlepsze host wraz z dobry indywidualne Kilka 0,0 GHz HT serwer przy 1GB Pamięć Ram będzie opłata 150 dolarów Z Najbardziej przystępne , Jeżeli idziesz w górę w górę w Dual CPU serwerów , cena single hosting server może poruszać się w górę do $ 300 miesiąc Straightforward. Tak , w przypadku numer może dać dysk pokój a także pasma dotyczące $ 5 miesiąc , można być pewni nie masz coraz tej samej jakości deal jak można to na pewno wydaje !

                  H. Sprawdź ich szczególne pomoc Hiperłącze , będzie to może działać? Czy oni oferujemy żyją mówić , umieścić go w użyciu , dostarczyć im e i zapytać dotyczy szczególne pewne szczególne odróżnieniu do swojego requires inquire tyle, informacje jak chcesz całej jak wiele Różne komunikaty lub fotele jak chcesz , to faktycznie niezwykle ważny decyzja , upewnij się nabycie co trzeba z dostawca to może Zapewnienie ci co trzeba .

                  N . Uptime : kontrakt wielkiego hosts świadczenia Hosting współużytkowane Idea dla tak tanie jak $ 1 Double zera for początkowe miesiąc kalendarz Proponuję zaprenumeruj i płacić za jednego trzydziestu dni okresu. Wyjaśnij Twoje host właśnie własne Cele generalnie, więc chcieliby wynagrodzenie zostać dodano do serwer podobny dokładnie tak samo że konkretny kanał partnerem będzie prawdopodobnie dodano żeby spojrzenie na Resources . Potem pozycja bezpłatne up-time śledzić jak DotUptime na nią i zobacz co jakie są up-time jest jak w 1 miesiąc 30 dni Okres .

                    Share this post


                    Link to post
                    Compartir en otros sitios

                    ¡Únete a la comunidad y participa!

                    Necesitas ser miembro para poder comentar.

                    Crea una cuenta

                    Disfruta de todas las ventajas de ser miembro.


                    Registrarse

                    Inicia sesión

                    ¿Ya eres miembro? Inicia sesión aquí.


                    Iniciar sesión

                    • Recientemente navegando   0 miembros

                      No hay usuarios registrados viendo esta página.

                    Uniendo Simmers desde 2005

                    La comunidad Sim de habla hispana puede disfrutar en Actualidad Sims de un lugar donde divertirse y compartir experiencias en un ambiente familiar.

                    Llevamos más de una década uniendo a Simmers de todo el mundo y colaborando en grandes proyectos.